Kontakt

Masz pytanie?

Proszę podaj imię i nazwisko!
Proszę podaj e-mail! Nieprawidłowy e-mail!
Proszę podaj organizacje/firmę!
Proszę podaj swoją wiadomość!


Kim jesteśmy?

Tworzyć. Ulepszać. Być częścią zmian, które zachodzą wokół. Poskramiać technologię i przybliżać ją ludziom.

Te cele przyświecały nam, gdy w sierpniu 2011 roku, po wielu latach pracy nad rozwojem mobilnego szerokopasmowego dostępu do Internetu w dziale badawczym dużej międzynarodowej korporacji, postanowiliśmy założyć własną firmę - WiLabs.

Nadal działamy w branży R&D - tworzymy aplikacje mobilne i webowe, przeprowadzamy badania nad nowymi algorytmami do optymalizacji sieci mobilnych, pomagamy w długoplanowym, strategicznym planowaniu sieci radiowych, prowadzimy szkolenia i warsztaty z technologii mobilnych.

Dzięki talentowi, zaangażowaniu, pasji tworzenia i dążeniu do technicznej doskonałości całego zespołu dostarczamy naszym klientom produktów i usług najwyższej jakości w każdym z obszarów naszej działalności.

Oddajemy właśnie w Wasze ręce nasz kolejny produkt – serwis ebadu. Stworzyliśmy go z myślą o firmach R&D takich jak nasza oraz o tysiącach twórczych inżynierów w Polsce by umożliwić im pełne – także finansowe – wykorzystanie swojego twórczego potencjału. Mamy nadzieję, że właśnie dzięki niemu wszyscy dostrzeżemy, jak bardzo twórczy jesteśmy.

Po prostu: twórz i korzystaj!


Formularz kontaktowy został wysłany!

Wkrótce się z tobą skontaktujemy.

Żądanie dostępu demo zostało wysłane!

Wkrótce otrzymasz e-mail z parametrami logowania.

W razie problemów skontaktuj się z office@ebadu.pl.